Category Archives: Inne urządzenia

Zamienniki do drukarek w biurze i w firmie

Zamienniki do drukarek w biurze i w firmie jest to świetny sposób dla kogoś, kto w ogóle nie ma pomysłu na to, jak można zaoszczędzić. Tego typu rozwiązanie pomoże nam w zaoszczędzeniu dużej ilości pieniędzy, które możemy przeznaczyć na coś innego związanego z działalnością przedsiębiorstwa, albo odłożyć na czarną godzinę. Wiadomo, że nie zawsze nasze przedsiębiorstwo będzie najlepiej prosperować i nie zawsze będziemy mieć pieniądze, aby zaspokoić wszystkie potrzeby. Świetnym sposobem zatem będzie jak najszybsze rozpoczęcie mądrego oszczędzania, więc na początek proponuję rozejrzenie się za najlepszą firmą, która zajmuje się dystrybucją zamienników do drukarek np. Artjet.pl – mowa jest tu przede wszystkim o zamiennych materiałach eksploatacyjnych do drukarek.

Read More

drukarki wielofunkcyjne

Wielofunkcyjna drukarka domowa

Gdy trzeba wybrać drukarkę … – krótki przewodnik po drukarkach

Praktycznie każdy z nas stanie kiedyś przed koniecznością podjęcia decyzji, jaką drukarkę kupić. Jeśli już posiadamy jakiś model i jesteśmy z niego zadowoleni, powinno być nam nieco łatwiej, gdyż szukając nowej drukarki będziemy się starali się znaleźć coś w tym samym stylu. Jeśli jednak kupujemy sprzęt drukujący po raz pierwszy (bądź poprzedni nie spełnia naszych oczekiwań), będzie znacznie trudniej. Rynek drukarek charakteryzuje się bowiem taką różnorodnością, że nie zawsze łatwo połapać się co jest czym. Mamy przecież drukarki igłowe, atramentowe, laserowe, nie mówiąc już o drukarkach 3D czy sprzęcie specjalistycznym. Do tego trzeba zdecydować, czy potrzebujemy samej drukarki, czy może raczej urządzenia wielofunkcyjnego, czy chcemy drukować jedynie w czerni, czy także w kolorze oraz jakich funkcji dodatkowych oczekujemy od urządzenia. A przede wszystkim: jak dużo zamierzamy na zakup drukarki wydać. Brzmi strasznie? i tak, i nie. Jeśli zabierzemy się do tego metodycznie, krok po kroku odhaczając na liście poszczególne pozycje, okaże się, że nie taki diabeł straszny, jak go malują. Zatem do dzieła!

Read More

gracz

Wybór konsoli – czy specyfikacja techniczna ma znaczenie?

Konsole stały się nieodłącznym elementem życia wielu miłośników gier komputerowych, którzy często niecierpliwie czekają nie tylko na premiery nowych gier, ale również na nowe modele tego sprzętu. W segmencie tych urządzeń już od lat mamy do czynienia z rywalizacją dwóch czołowych producentów: Microsoftu z jego Xbox-ami i Sony z Playstation.

Read More