Category Archives: Urządzenia mobilne

pęknięta szybka w iphone 6

Sposoby na dodatkowe zabezpieczenie ekranu iPhone 6s

Sposobów na zabezpieczenie ekranu telefonu iPhone 6s jest wiele, ale nie każdy z nich sprawdzi się dla każdego użytkownika. Dużo zależy od sposobu użytkowania telefonu, ale nawet gdy obchodzimy się z iPhonem jak z jajkiem, to i tak nie wyeliminujemy wszystkich czyhających niebezpieczeństw. W tym poradniku poznasz najciekawsze sposoby na dodatkowe zabezpieczenie ekranu telefonu iPhone 6s.

Read More

bezramkowiec galaxy edge

Szkło hartowane na telefon – skuteczna ochrona ekranu smartfona

Kupujesz swój wymarzony telefon za sporą kwotę pieniędzy, użytkujesz go przez miesiąc lub dwa, jesteś mega zadowolony z nowego nabytku. Niestety w pewnym momencie przychodzi nieszczęśliwy zbieg okoliczności, dochodzi do upadku i uszkodzenia ekranu telefonu, wymiana telefonu na inny nie wchodzi w grę – niestety gwarancja tego nie obejmuje. Jesteś stratny podwójnie i wściekły na siebie, że nie zadbałeś lepiej o swój telefon.

Read More

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij