Naprawa i serwis komputerów

Twój komputer coraz częściej się psuje? A może potrzebna mu jest poprawa parametrów technicznych? Nie wiesz, jak sobie poradzić z tego typu problemami, ale nie chcesz korzystać z usług serwisów komputerowych, bo masz z nimi złe wspomnienia? Przyjdź do serwisu Optima w Częstochowie, a przekonasz się, że współpraca z serwisem może być przyjemna, a przede wszystkim udana. Firma Optima to profesjonalny serwis komputerów z wieloletnim doświadczeniem rynkowym, zatrudniający jedynie wykwalifikowanych serwisantów.

Teren działania: Częstochowa i miasta Myszków, Lubliniec, Kłobuck, Olesno, Kalety, Blachownia, Praszka, Pajęczno, Woźniki, Krzepice, Żarki, Dobrodzień, Szczekociny, Gorzów Śląski, Koziegłowy i inne.

Jeśli zależy Ci, by Twój komputer został naprawiony:

  • szybko
  • skutecznie;
  • niedrogo;
  • przez fachowców;
  • z gwarancją udzieloną na wykonaną usługę…

… zwróć się do nas.

Oferujemy szeroki pakiet usług związanych z naprawą i serwisowaniem komputerów. Naprawiamy zarówno oryginalne zestawy komputerowe składane fabrycznie, jak zestawy komponowane samodzielnie przez użytkowników. Do najczęściej przeprowadzanych (lecz oczywiście nie jedynych) przez nas napraw należą naprawy: płyt głównych, dysków twardych, różnego rodzaju złączy, ekranów, kart graficznych oraz elementów chłodzenia. Z powodzeniem jesteśmy również w stanie odzyskać dane z dysku i innych nośników pamięci, zainstalować system operacyjny i inne programy, usunąć z komputera wszystkie wirusy instalując jednocześnie program antywirusowy, czy skonfigurować sieć.

Naszym klientom chętnie doradzamy również w kwestii rozbudowy komputerów, podejmując się jednocześnie realizacji tego zadania. Jeśli chcesz wymienić w swoim komputerze dysk twardy, zwiększyć ilość pamięci RAM, zmienić kartę graficzną, zamontować nagrywarkę, bądź zmodernizować komputer w jakiś inny sposób – służymy Ci pomocą. Podpowiemy, jakie elementy wybrać, by komputer działał najbardziej efektywnie, spełniając wszystkie Twoje wymagania i zajmiemy się ich montażem i instalacją. Gwarantujemy, że nie pożałujesz wyboru, a Twój komputer będzie sprawnie służył Ci przez długi czas.